فروش ۱۰ میلیاردی کتاب در نمایشگاه پایتخت کتاب ایران

فروش ۱۰ میلیاردی کتاب در نمایشگاه پایتخت کتاب ایران

سیصدمین نمایشگاه کتاب استانی و دهمین نمایشگاه کتاب استان خوزستان دیروز(۶بهمن) با فروش ده میلیارد ریال کتاب به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم‌، دهمین نمایشگاه کتاب خوزستان به همت موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تاریخ 30 دی تا 6 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی خوزستان برگزار شد. در این نمایشگاه 425 ناشر از سراسر کشور در320 غرفه بیش از 53 هزار عنوان کتاب را در زمینه‌های مختلف به نمایش گذاشتند.
درمدت برگزاری نمایشگاه 400 هزار نفر از آن بازدید کردند و مبلغ ده میلیارد ریال نیز کتاب توسط مردم خریداری شد که از این مبلغ 500 میلیون تومان به صورت بن الکترونیکی خرید کتاب بود که با تخفیف 20 درصد از طریق بانک عامل مستقر در نمایشگاه در بین علاقه‌مندان توزیع شد.
نشست تخصصی سازوکارهای پخش کتاب، نشست ادبی مروری بر کارنامه ادبی نویسندگان استان خوزستان، نشست ادبی بازتاب ادبیات معاصر ایران در جهان عرب، نشست بررسی فرهنگ و هنر از نگاه قرآن، نشست بررسی جایگاه فرهنگ، هنر و ادبیات در مطبوعات ایران، نشست ادبیات کودک ونوجوان با موضوع با بال‌های کودکی، نشست شب نیلوفری، برگزاری نشست ادبی آرامش روشن، جشنواره من هم کتاب می‌نویسم، نشست ادبی صبح شاهد و بررسی شیوه‌های نوین داستان نویسی در فضای مجازی با حضور چیستا یثربی از جمله برنامه‌های جنبی اجرا شده در بخش جنبی نمایشگاه بود.


نظرات کاربران
نظر شما در مورد این مطلب چیست؟
نظرشما چیست؟
کد امنیتی به حروف کوچک و بزرگ حساس است