ایده سامسونگ برای ساخت سفینه‌ی موجودات فضایی

ایده سامسونگ برای ساخت سفینه‌ی موجودات فضایی

سامسونگ از آن شرکت‌های بزرگی به حساب می‌آید که همیشه در حال کار روی ایده‌های مختلف است.

شرکتی که در حوزه‌ی تلفن‌های همراه هوشمند، تلویزیون و گجت‌‌های پوشیدنی حرف‌‌های زیادی برای گفتن دارد. حالا این شرکت قصد دارد یک سفینه‌ی آدم فضایی بسازد. البته قبل از اینکه خیلی هیجان‌زده شوید باید بگوییم که این سفینه در واقع یک پهپاد است که شباهت زیادی به سفینه‌ی آدم‌های فضایی‌ در فیلم‌های علمی-تخیلی دارد.

این شرکت کره‌ای به تازگی یکسری پتنت ثبت کرده در آن‌ها به ساخت یک پهپاد دایره شکل همانند سفینه آدم‌های فضایی اشاره شده است. با توجه به پتنت به نظر می‌رسد که بخش زیادی از این پهپاد را فن و دوربین‌های مختلف تشکیل داده‌اند. حتی به نظر می‌رسد که پایه هم برای آن در نظر گرفته شده که این پایه‌ها در زمان پرواز به داخل پهپاد می‌روند.

پهپادها در چند وقت گذشته کلی سر و صدا به پا کرده‌اند و به یکی از گجت‌های هیجان‌انگیز دنیا تبدیل شده‌اند. پس اصلا جای تعجب نیست که سامسونگ هم قصد داشته باشد چنین محصولی راهی بازار کند. اگر محصول سامسونگ مانند تصاویر منتشر شده باشد، احتمالا با محصول جالبی مواجه خواهیم شد. باید منتظر خبرهای بیشتری درباره‌ی این موضوع بمانیم. بعید نیست که این پهپاد مضامینی تولید کند که بتوان آن‌ها را با هدست واقعیت مجازی Gear VR مشاهده کرد.

 

منبع: دیجیکالا


نظرات کاربران
نظر شما در مورد این مطلب چیست؟
نظرشما چیست؟
کد امنیتی به حروف کوچک و بزرگ حساس است