غرضی: پرداخت حقوق‌های کلان به مدیران "شکاف فقیر و غنی" را زیاد می‌کند

غرضی: پرداخت حقوق‌های کلان به مدیران "شکاف فقیر و غنی" را زیاد می‌کند

کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: ملاحظه می‌کنیم دولت‌ها به این خاطر موفق نمی‌شوند در قلوب مردم جای بگیرند، چراکه دائم در جیب فقرا دست می‌کنند.

سید محمد غرضی کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اخبار منتشر شده درباره حقوق چند ده‌ میلیون تومانی برخی مدیران ارشد بیمه مرکزی، گفت: پرداخت حقوق چند ده میلیونی در شرایطی که کشور در رکود به سر می برد، شکاف فقیر و غنی را وسیع می‌کند.
وی ادامه داد: در سطح جامعه می‌بینیم که هر روز ملک گران‌تر و جوانان بیکارتر می‌شوند، چراکه شکاف درآمدی منجر به این می‌شود که عده‌ای توانایی بیشتری برای خرید پیدا کنند و عده‌ای حتی برای رزق روزانه به مشکل بربخورند.
کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری تأکید کرد: وقتی چنین حقوق‌هایی پرداخت می‌شود، عین عذاب است و عذاب قدرت سیاسی را از اداره کشور مأیوس می‌کند.
غرضی گفت: دولتی که بیش از درآمد خود هزینه کند، گرفتار مسایل مبتلابه می‌شود، یکی از این مسائل این است که عده ای دورش جمع می‌شوند و هزینه‌هایش را بالا می‌برند و درآمدش را کم می‌کنند.
وی با بیان اینکه تورم زاییده فساد است، افزود: سیستم هزینه کن، تورم را به‌وجود می‌آورد. دولت نباید بیش از درآمد خود هزینه کند.
کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری تأکید کرد: ملاحظه می‌کنیم دولت‌ها به این خاطر موفق نمی‌شوند در قلوب مردم جای بگیرند، چراکه دائم در جیب فقرا دست می‌کنند.


منبع: تسنیم


نظرات کاربران
نظر شما در مورد این مطلب چیست؟
نظرشما چیست؟
کد امنیتی به حروف کوچک و بزرگ حساس است